Hakkımızda

Firmamız Ankara’da kitapçılık üzerine çalışan, 20 yıllık deneyimi, kültürlü ve tecrübeli kadrosu ile her türlü kitap ve kitap geri dönüşümü konusunda hizmetinizdedir.

Firmamız 2000’li yılların başlarında Ankara’da kurulmuş olup, Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin başında şüphesiz ki kitap geri dönüşümü gelmektedir. Rus edebiyatının klasiklerinden Dostoyevski kitaplarının kullanılamaz halde olanlarının dönüşümünde tutun da, Tolstoy ve daha birçok yazarın kitaplarının ve hazırlık kitaplarının  Sıfır ve ikinci el kitap geri dönüşümünü yapmaktayız. Dönüşümde de esas olan müşterilerimizin memuniyetidir. Müşterilerimiz ne kadar mutlu olursa bizim memnuniyetimiz de o kadar artacaktır. Firmamızda, kitap geri dönüşümü notasında Ankara’da ciddi isim yapmış bir firmadır. Firmamızın en büyük özelliği en uygun fiyatlar ile kitapları müşterilerimizden almasıdır. Bu işlemler 20 yıllık güven ve deneyim içerisinde gerçekleşmekte olup, duygunun, hislerin, eğitimin, tecrübe ve deneyimlerin tercümanı olan kitaplar, daima hayatımızda olacaktır.

Geri dönüşüm konusunda da Ankara’daki firmalar arasında büyük yer tutmuş olan firmamız, Roman Tarih Sanat Felsefe Kişisel Gelişim v.s. kitapları yanında, geri dönüşüm gazete, hazırlık kitaplarını da geri almaktadır. Geri dönüşüm için önemli yer tutan parçalar bizim için daha çok hazırlık kitaplarıdır. Çünkü çoğunlukla ya müfredat değişimi sonrası az kullanılmış ya da kullanılmamış kitaplar değerlendirilebilse de, hem müfredatı geçmiş hem de kullanılmış test ve hazırlık kitapları, haliyle çok daha uygun şekillerde dönüşümler ile değerlendirilmelidir. Bunları da firmamız 20 yıllık deneyimi ile en iyi şekilde yapacaktır. İlçelerden teslim almak ya da ilçelere teslim etmek konularında da kitap ve geri dönüşüm kitap sektöründe Ankara’da marka olmuş durumdayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar ile karşılamak için, Ankara’da, demetevler, keçiören, etlik, yenimahalle, pursaklar, kızılay, ulus, etimesgut, çankaya gibi bir çok ilçe ve semtte hizmet vermekteyiz. Öğrenci arkadaşlarımızın kullanımış olduğu kitapların geri dönüşümü başta olmak üzere, daha birçok kitap gazate ve mecmua dönüşümü işi ile firmamız 20 yıllık deneyimi ve tecrübesi ve kültürlü kadrosu ile Ankara ve Ankara’nın tüm ilçelerinde ilk günkü heyecanı ile hizmetinizdedir.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button telefon-button